Bez ocen – dr Aleksandra Kuźmińska-Haberla

Bez ocen – dr Aleksandra Kuźmińska-Haberla

Dr Aleksandra Kuźmińska-Haberla z Katedry Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych UEW już 22 marca 2023 r. przeprowadzi w ramach cyklu pasjonujący wykład dla młodzieży szkół średnich:

Mañana vs Pünktlichkeit czyli o różnicach kulturowych nie tylko w biznesie.

Zastanawialiście się kiedyś, czym właściwie jest kultura? Czym kultury różnią się od siebie?
Dlaczego świadomość międzykulturowa jest nam potrzebna?
Dr Aleksandra Kuźmicka-Haberla podczas swojego wykładu przedstawi wybrane orientacje kulturowe. Dowiecie się, czy „tak” zawsze znaczy „tak” w komunikacji międzykulturowej oraz poznacie międzykulturowe ciekawostki, dzięki którym każda zagraniczna podróż zamieni się w pasjonującą obserwację odmienności kulturowych.

Data i godzina: 22 marca 2023, godz. 10.00–11.30;

Miejsce: Centrum Kaształcenia Ustawicznego UEW, ul. Kamienna 43/45 – Aula CKU1,
Temat wykładu: Mañana vs Pünktlichkeit czyli o różnicach kulturowych nie tylko w biznesie.

Wykłady odbywają się nieodpłatnie. Obowiązuje rejestracja (grupowa i indywidualna): LINK REJESTRACYJNY

a._kuzminska-haberla

Sylwetka wykładowcy:

Dr Aleksandra Kuźmińska-Haberla – adiunkt w Katedrze Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, certyfikowany tutor, facylitator w  Centrum Projektowania Innowacyjnych Rozwiązań – DT HUB. Ukończyła szereg szkoleń i kursów z zakresu innowacyjnych metod dydaktycznych i szkoleniowych, w tym DT, eduScrum, trener biznesu, tutoring, facylitacja. W pracy naukowej i dydaktycznej koncentruje się na zagadnieniach związanych z różnicami kulturowymi w biznesie, marketingiem międzynarodowym oraz instytucjonalnym wsparciem przedsiębiorstw. Jest autorką i współautorką wielu artykułów i książek w języku polskim i angielskim, manuali szkoleniowych, a także szeregu opracowań i analiz dla przedsiębiorstw i instytucji. Prowadzi zajęcia dydaktyczne głównie w języku angielskim w grupach międzynarodowych. Była wykładowcą wizytującym na kilku uniwersytetach europejskich: w Finlandii, na Cyprze, we Włoszech, na Węgrzech, w Niemczech. Trener w regionalnych projektach szkoleniowo-edukacyjnych współfinansowanych przez UE, prowadziła szkolenia z zakresu kompetencji międzykulturowych m.in. w HSBC Bank Polska S.A., Onet S.A. Brała udział w stażach naukowo-biznesowych w ramach „Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej MOZART” oraz „BRING. Nauki społeczne dla gospodarki”.

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia