E-biznes

Studia I stopnia

Stacjonarne/ Niestacjonarne

Wejdź do gry!

Wrocław

Język wykładowy:

PL

Studia na kierunku E-biznes zapewniają wiedzę i umiejętności z zakresu prowadzenia biznesu w Internecie, w szczególności założenia firmy/start-upu  lub pracy w sklepach internetowych lub innych przedsięwzięciach e-commerce (czyli na platformach sprzedażowych typu Allegro.pl), prowadzenia szerokiego zakresu działań e-marketingu (w mediach społecznościowych, w wyszukiwarkach internetowych, content marketing, wideo marketing, influencer marketing itp.), działalności w różnego rodzaju serwisach internetowych (portale, wortale, porównywarki cenowe, blogi, serwisy ogłoszeniowe, itp.). Zajęcia prowadzone  są przez doświadczoną kadrę, zarówno akademicką, jak i praktyków e-biznesu.

Ambasadorem kierunku E-biznes jest MODIVO S.A., platforma e-commerce sprzedająca odzież, obuwie i dodatki na 20 rynkach Europy.

Menedżer kierunku:

dr hab. Mirosław Moroz, prof. UEW,

Kontakt

Katedra Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstwa

bud. B, pok. 204

Senat Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wyraża zgodę na przyznanie uprawnień laureatom i finalistom olimpiad przedmiotowych przy ubieganiu się o przyjęcie na studia w latach 2019-2022 według konkretnych zasad.

Sprawdź:

Kierunek E-biznes umożliwi Ci rozwój kompetencji cyfrowych, dostarczy wiedzy i umiejętności w zakresie podejmowania decyzji, użytkowania szerokiego spektrum oprogramowania biznesowego, cyberbezpieczeństwa, założenia innowacyjnego biznesu (start-up), zarządzania projektem, analityki internetowej i wielu innych.
Zobacz film i dowiedz się więcej o kierunku E-biznes.

Do pobrania

pdf 670 KB

Perspektywy zawodowe

  • Założyciel biznesu internetowego/start-upu
  • Menedżer e-commerce
  • Specjalista ds. e-commerce
  • Specjalista ds. obsługi klienta w sklepie internetowym
  • Menedżer e-marketingu
  • Specjalista ds. marketingu internetowego
  • Specjalista ds. social media

Specjalności

E-commerce

E-marketing

Opłaty za studia

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia